.

Sháníte český návod k chladničce HOOVER HBBS 184?

HOOVER HBBS 184 – český návod

Předtím, než uvedete svojí ledničku, chladničku HOOVER HBBS 184 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku HOOVER HBBS 184 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod HOOVER HBBS 184

Pokud se nám nepodaří český návod k ledničce, chladničce HOOVER HBBS 184 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Chladnička HOOVER HBBS 184 – informace

HOOVER HBBS 184 návod, fotka

  • český návod k výrobku HOOVER HBBS 184 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Hoover > Chladničky

základní info o HOOVER HBBS 184
cena od 16990 Kč

HOOVER HBBS 184 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna HOOVER HBBS 184
Parametry HOOVER HBBS 184
Obchody s produktem HOOVER HBBS 184

Kombinovaná chladnička HOOVER HBBS 184 Dynamic Next se nachází ve velmi úsproné energetické třídě A++ s mrazákem v dolní části. Objem chladničky/mrazáku 206 l/60 l.  Tento model vás potěší nadčasovým designem a výhodou je také chytré a jednoduché ovládání. Vnitřní prostor v chladniče je vybavený 4 skleněnými policemi, 4 dveřními policemi, 1 přihrádkou na vejce a nesmí chybět ani police na lahve nebo výsuvný držák lahví. Předností tohoto výrobku jsou teleskopické pojezdy na chladiči a na přihrádce na zeleninu a ovoce. Vnitřek je přehledně osvětlený pomocí LED světla, které je nejenom úsporné, ale také poskytuje dokonalý přehled o všem, co máte v chladničce uložené. Mrazák umístěný v dolní části chladničky disponuje 3 šuplíky. Mrazící výkon 3,5 kg /24 hodin.

HOOVER HBBS 184 manuál

HOOVER HBBS 184 uživatelská příručka

HOOVER HBBS 184 pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS