.

Sháníte český návod k chladničce Klarstein Manhattan 35 l?

Klarstein Manhattan 35 l – český návod

Předtím, než uvedete svojí ledničku, chladničku Klarstein Manhattan 35 l do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Klarstein Manhattan 35 l obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Klarstein Manhattan 35 l

Pokud se nám nepodaří český návod k ledničce, chladničce Klarstein Manhattan 35 l dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Chladnička Klarstein Manhattan 35 l – informace

Klarstein Manhattan 35 l návod, fotka

  • český návod k výrobku Klarstein Manhattan 35 l vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Klarstein > Chladničky

základní info o Klarstein Manhattan 35 l
cena od 2829 Kč

Klarstein Manhattan 35 l popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Klarstein Manhattan 35 l
Parametry Klarstein Manhattan 35 l
Obchody s produktem Klarstein Manhattan 35 l

Velké jméno, malé rozměry: mini lednička Klarstein Manhattan. Minibar nabízí celkový vnitřní objem 35 litrů na vychlazení nápojů a malých svačin v kanceláři či pokoji. Zasouvací mrežovitú poličku můžete individuálně vybrat nebo zasunout, závisí na tom, zda potřebujete větší užitný objem nebo přehledné uložení. Otočný regulátor zajišťuje nastavení teploty chlazení ve třech stupních v rozmezí od 5 do 15 ° C. Žízní vás v noci a máte chuť na půlnoční dobrotu? Otevřením dvířek se zapne vnitřní osvětlení, čili můžete přesně vybrat to, po čem toužíte, bez nutnosti prosvícení v pokoji. Díky své mimořádně tichému provozu vás pokojová chladnička Klarstein Manhattan neruší během noci ani nenarušuje vaši koncentraci v práci. Navíc je i energeticky úsporná. Kompaktní rozměry a vysoký chladící výkon předurčují ledničku Klarstein Manhattan jako stylový minibar do hotelových pokojů, ubytoven a kanceláří, stejně i do studentských pokojů nebo jednočlenných domácností. Dostupné barvy: bílá (číslo produktu: 10011578), černá (10011579)
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS