.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Lenovo K900?

Lenovo K900 – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Lenovo K900 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Lenovo K900 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Lenovo K900

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Lenovo K900 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Lenovo K900 – informace

Lenovo K900 návod, fotka

  • český návod k výrobku Lenovo K900 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Lenovo > Mobilní telefony

základní info o Lenovo K900
cena od 7210 Kč

Lenovo K900 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Lenovo K900
Parametry Lenovo K900
Obchody s produktem Lenovo K900

Elegantní smartphone Lenovo k900 Lenovo k900 je výkonný smartphone s důrazem na design, špičkový výkon a kvalitu osvědčeného výrobce Lenovo. Smartphone s populárním systémem Android ve verzi 4.2 Jelly Bean vyniká dotykovým 5,5" IPS displejem s živými a přirozenými barvami. Máte rádi rychlost? Lenovo své smartphony osadil výkonnými procesory a dostatečnou pamětí RAM, aby uspokojil potřeby dnešních mobilních uživatelů. Na designu si dal výrobce taktéž záležet a výsledkem je módní smartphone s elegantním designem. Výkon na dosah Připravte se na vysokou rychlost. Smartphone poběží velice rychle, neboť k jeho výrobě byly použity komponenty, které se výkonem blíží tabletům a netbookům. V některých případech tyto přístroje dokonce umožní plně nahradit, co se výkonu týče. Smartphone je vybavený procesorem Intel Atom Z2580 a 2 GB pamětí RAM - jen tato kombinace je sama o sobě velice dobrá. Oblíbená platforma Android Díky populárnímu operačnímu systému Android získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek. Hrajte hry, vytvořte si vlastní portfolio aplikací, cestujte s GPS navigací, komunikujte přes sociální sítě, prohlížejte oblíbená videa z YouTube a sdílejte své fotografie s přáteli na Facebooku. Konektivita a komunikace Pohodlné připojení k nabíječce nebo počítači můžete získat pomocí standardního microUSB portu. Sluchátka si připojíte pomocí 3.5mm jacku. Smartphone je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení k bluetooth zařízením (např. k headsetu) a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu. Klíčové vlastnosti Lenovo k900 je vybaven velkým dotykovým 5,5" IPS displejem s přirozenými barvami a vysokým Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů, svižným procesorem Intel Atom Z2580 s frekvencí 2 GHz a 2 GB pamětí RAM. Pro zachycení fotografií slouží 13 Mpix fotoaparát, schopný zaznamenávat také Full HD videa. Pro Vaše data je k dispozici 16 GB interní paměti. Jeho rozměry činí 157 x 78 x 6.9 mm. Baterie má kapacitu 2500 mAh, která umožňuje dlouhé používání telefonu.

Lenovo K900 manuál

Lenovo K900 uživatelská příručka

Lenovo K900 pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS