.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Lenovo Moto C 3G?

Lenovo Moto C 3G – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Lenovo Moto C 3G do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Lenovo Moto C 3G obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Lenovo Moto C 3G

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Lenovo Moto C 3G dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Lenovo Moto C 3G – informace

Lenovo Moto C 3G návod, fotka

  • český návod k výrobku Lenovo Moto C 3G vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Lenovo > Mobilní telefony

základní info o Lenovo Moto C 3G
cena od 2460 Kč

Lenovo Moto C 3G popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Lenovo Moto C 3G
Parametry Lenovo Moto C 3G
Obchody s produktem Lenovo Moto C 3G

Základní informace Telefon Lenovo Moto C 3G je vybaven systémem Android 7.0 Nougat, který poskytuje snadný přístup k aplikacím a nastavením. Hladký provoz telefonu zajišťuje čtyřjádrový procesor Mediatek MT6580M s obnovovací frekvencí 1,3 GHz. 1 GB pamět RAM a 8 GB vnitřní pamět slouži pro ukládání souborů, fotografií nebo skladeb. Tuto paměť lze rozšířit pomocí karty microSD až do velikosti 32 GB. Rychlé připojení - Připojení k síti Wi-Fi 802.11 b/g/n umožňuje snadné a rychlé připojení a zobrazení e-mailové schránky nebo účtu sociálních sítí. Inteligentní telefon má také technologii Bluetooth 4.2 pro přenos souborů mezi zařízeními. Při surfování na internetu nebo při hraní her si jistě oceníte životnost vyměnitelné baterie Li-Po s kapacitou 2 350 mAh. Má dvě kamery. Pomocí předního 2 megapixelového fotoaparátu s vestavěným LED bleskem můžete vytvořit vlastní fotografii. Můžete jej také použít k videohovorům se svými přáteli nebo k vytváření vlastních videí. Momenty, které zažíváte, můžete zachovat pomocí zadního 5 megapixelů fotoaparátu. Můžete si prohlížet fotografie a veškerý obsah telefonu na 5 palcovém TFT displeji s rozlišením 854 x 480 pixelů. Vhodný jak pro práci, tak i pro zábavu - Smartphone Lenovo Moto C 3G vám umožňuje snadno zjednodušit práci díky podpoře dvou SIM karet. Tento smartphone také obsahuje funkce jako webový prohlížeč, dokumenty nebo editor fotografií a videí.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS