.

Sháníte český návod k notebooku Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC?

Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC – český návod

Předtím, než uvedete svůj notebook Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC

Pokud se nám nepodaří český návod k notebooku Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

notebook Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC – informace

Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC návod, fotka

  • český návod k výrobku Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Lenovo > Notebooky

základní info o Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC
cena od 145490 Kč

Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC
Parametry Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC
Obchody s produktem Lenovo ThinkPad P70 20ER0033MC

Port Thunderbolt™ 3 Thunderbolt představuje převratnou technologii, která podporuje připojení displejů s vysokým rozlišením i výkonných datových zařízení prostřednictvím jednoho kompaktního portu. Notebook můžete jednoduše připojit k několika displejům a zařízením pomocí jednoho kabelu a následně provádět synchronizaci a zálohování rychlostí až 10 Gb/s (dvojnásobná rychlost oproti rozhraní USB 3.0), zaznamenávat a upravovat několik nekomprimovaných datových proudů videa v reálném čase a vzájemně propojit zařízení pro usnadnění vaší práce. Integrovaný kalibrátor barev X-Rite® Kalibrátor barev X-Rite PANTONE® zajišťuje větší přesnost obrazu s přirozenou reprodukcí a lepším podáním barev. Každý senzor je při výrobě specificky nakalibrován podle konkrétního displeje. Certifikace ISV Vzhledem k tomu, že profesionálové vyžadují ověřený výkon a spolehlivost softwaru, bylo více než 100 aplikací testováno a certifikováno předními nezávislými prodejci softwaru (ISV). FHD/4K displej s technologií IPS Vybaven LCD displejem s technologií IPS (In-Plane Switching) a s vysokým jasem. Technologie IPS nabízí živé barvy a pozorovací úhly téměř 180°. Technologie Intel® vPro Provádějte jednodušší správu na firemní úrovni s nízkými náklady. Spravujte, chraňte, opravte nebo vyhledejte své firemní notebooky z kteréhokoli místa na světě. Oceňovaná klávesnice s přepracovaným touchpadem Legendární plnohodnotná klávesnice ThinkPad odolná proti polití s ergonomickým designem a polohovacím zařízením TrackPoint® zaručuje vynikající pocit při práci. Klávesnice nabízí praktická multimediální tlačítka, LED indikátory stavu, zámek funkčních kláves a okamžitý přístup k aplikacím a je optimalizována pro systém Windows. Touchpad nové generace je velký a vyznačuje se lepší použitelností i odolností proti opotřebení. Navíc nyní obsahuje tři tlačítka pro profesionální pracovní aplikace vyžadující rozšířené funkce. Vylepšené podsvícení usnadňuje práci ve tmě. Stereo reproduktory s technologií Dolby® Home Theater® Prostřednictvím vestavěných stereo reproduktorů si můžete vychutnat působivý prostorový zvuk s větší čistotou a vyšší úrovní hlasitosti bez zkreslení. S notebookem ThinkPad se nyní můžete obklopit kvalitním zvukem s velkým množstvím detailů jako v kině a zažít bezprostřednost živého vystoupení. Připojení WWAN pro sítě 3G/4G Mobilita notebooku je dotažena k dokonalosti a je možné jej nakonfigurovat s možností připojení WWAN, takže bude k dispozici přístup k sítím 3G nebo 4G prostřednictvím mobilní sítě (vyžadováno předplatné).
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS