.

Sháníte český návod k chladničce LG GBB39SWDZ?

LG GBB39SWDZ – český návod

Předtím, než uvedete svojí ledničku, chladničku LG GBB39SWDZ do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku LG GBB39SWDZ obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod LG GBB39SWDZ

Pokud se nám nepodaří český návod k ledničce, chladničce LG GBB39SWDZ dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Chladnička LG GBB39SWDZ – informace

LG GBB39SWDZ návod, fotka

  • český návod k výrobku LG GBB39SWDZ vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: LG > Chladničky

základní info o LG GBB39SWDZ
cena od 12990 Kč

LG GBB39SWDZ popis, recenze, obchody

Recenze a poradna LG GBB39SWDZ
Parametry LG GBB39SWDZ
Obchody s produktem LG GBB39SWDZ

LG GBB39SWDZ Volně stojící kombinovaná chladnička LG GBB39SWDZ s vnějším displejem se prezentuje tichým a úsporným provozem, kterou zajistila nasazení invertorového lineárního kompresoru. Chladnička je zařazena do energetické třídy A++. Nabízí 223 l čistého objemu v chladicí části a až 95 l čistého objemu v mrazicí části. Mrazící výkon chladničky umožní zmrazení 8 kg potravin během 24 hodin. Akumulační doba chladničky při výpadku elektrické energie je 18 hodin. Chladničku LG GBB39SWDZ je vhodné umístit podle parametrů klimatické třídy T. Pro lepší přehlednost při uspořádání potravin obsahuje chladnička vnitřní LED osvětlení. Chladnička má rozměry: 595 x 1907 x 643 mm. Úspora energie díky novějšímu kompresoru Invertorový lineární kompresor od společnosti LG přinesl revoluci jádra chladničky. Poskytuje úsporu energie až 32%, špičkovou odolnost a nastavení optimální teploty, díky které zůstanou potraviny déle čerstvé. NatureFRESH chlazení Systém LG NatureFRESH Cooling zajišťuje proudění chladného vzduchu přes několik otvory, díky čemuž se interiér chladničky ochladí rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi No Frost je proudění chladného vzduchu až o 76 % lepší. Nepřekonatelná praktičnost ve vaší kuchyni Společnost LG přepracovala interiér chladničky - vytvořila větší úložný prostor a usnadnila přístupnost k potravinám. Mezi nové součásti patří police s možností úplného složení, prémiový držák na víno a větší oblast mrazničky. Větší oblast mrazničky LG GBB39SWDZ zvětšila v chladničce jednu ze zásuvek mrazničky, čímž vzniklo více místa na uskladnění větších nebo objemných potravin. Uskladněte více surovin a potravin v zásuvce Big Freezing Zone, než je to v běžných mrazicích zásuvkách. Smart Diagnosis™ Služba LG Smart Diagnosis™ je rychlý a snadný způsob řešení problémů bez potřeby zavolat opraváře. Stačí zavolat na linku služeb zákazníkům společnosti LG a položit telefon na spotřebič. Spotřebič následně komunikuje s počítačem, který provede diagnostiku během několika sekund a nabídne okamžité řešení.

LG GBB39SWDZ manuál

LG GBB39SWDZ uživatelská příručka

LG GBB39SWDZ pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS