.

Jak vyčistit PC od nepotřebných či potenciálně nebezpečných souborů

,
Jak vyčistit PC od nepotřebných či potenciálně nebezpečných souborů

Ztrácí váš stolní počítač či notebook výkon? Postupem času se počítač zaplňuje nepotřebnými soubory a nastavením, špatnou konfigurací a stahováním škodlivého obsahu zabírá místo na pevném disku a to způsobuje, že je počítač pomalejší. Než se rozhodnete pro reinstalaci, nebo návštěvu servisního střediska zkuste poslední možnost – proveďte optimalizaci. Existují programy pro optimalizaci PC, které projdou různá zákoutí počítače a navrhnout řešení.

Programy k optimalizaci

Advanced SystemCare
Umožňuje snadnou a rychlou optimalizaci a opravu systému Windows. Optimalizace probíhá zcela automaticky bez různých složitých nastavení. Výsledkem je rychlejší a stabilnější systém. Má skartovačku dat a před provedením změn nastavení lze zálohovat a konfigurovat. Program vyžaduje instalaci a je v českém jazyce. Po spuštění stačí kliknout na Sken, tím zahájí analýzu systému. Po ukončení ukáže výsledek a nabídne řešení. Je vhodný pro operační systémy Windows 7 a novější.

Glary Utilites – freeware
Nástroj pro komplexní údržbu a vyčištění počítače od zbytečných souborů a záznamů. Program si poradí i s blokováním spyware, adware a dalších škodlivých programů. Dokáže vyčistit a optimalizovat systémový registr, smazat stopy po brouzdání Internetem, spravovat spuštěné služby nebo procesy. Program vyniká přehledným uživatelským rozhraním, se kterým si snadno poradí i začátečník. Program vyžaduje instalaci, je vhodný pro operační systém Windows 7 a novější.

Ashampoo WinOptimizer Free – freeware
Soubor nástrojů pro důkladnou optimalizaci operačního systému a zrychlení počítače. Obsahuje nástroje pro optimalizaci registu, defragmentaci disku, vyčištění pevného disku, ochranu před spyware, obnovu smazaných souborů, skartovačku, odstraní stopy po práci s internetem. Operační systém je vhodný pro Windows 7 a

Puran Utilities 3 – freeware
Pokročilý defragmentační a optimalizační program, který vyhledává duplicitní soubory, maže prázdné složky, čistí registr, dokáže obnovit smazané soubory. Cílem defragmentace je především vyšší rychlost a stabilita operačního systému. Program lze spustit najednou, nebo jeden po druhém, či pomocí průvodce. Program je vhodný pro Windows 7 a novější, vyžaduje instalaci, není v českém jazyce.

AVG TuneUp Utilities 2018 – 15denní trial
Zrychlení a optimalizace výkonu počítače a operačního systému.
AVG PC Tuneup je nástroj, který zrychlí váš počítač, vyčistí pevný disk a eliminuje „zamrzání“ a zhroucení systému. Odstraňuje zbytečné soubory na disku, optimalizuje a čistí registr, optimalizuje paměť, obnovuje nechtěně vymazané soubory, zvyšuje rychlost připojení k internetu a mnoho dalšího. Program je vhodný pro Windows 7 a novější, vyžaduje instalaci, je v českém jazyce.

The Ultimate Troubleshooter 4.9 – trial umožňuje 10 spuštění
Efektivní Tuning program pro optimalizaci a zvýšení výkonu vašeho PC
Program monitoruje operační systém na pozadí a informuje uživatele o procesech, které berou velkou část výkonu systému. Pomáhá v situacích, kdy nastanou problémy s Windows. Poradí který program vypnout a tím zvýší chod systému. Nabízí export přehledné databáze o provedených změnách. Program je vhodný pro Windows XP, Vista, Windows 7, vyžaduje instalaci, není v českém jazyce.

Hodnocení Jak vyčistit PC od nepotřebných či potenciálně nebezpečných souborů

Ohodnoťe náš článek Jak vyčistit PC od nepotřebných či potenciálně nebezpečných souborů. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Podobné články k Jak vyčistit PC od nepotřebných či potenciálně nebezpečných souborů

Další články s tématikou nákupního rádce:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS