.

Vyrobte si doma skvělý osvěžovač vzduchu do auta

Vyrobte si doma skvělý osvěžovač vzduchu do auta

Čisté a provoněné auto by měl mít každý. Velká část z nás tráví v autě hodně svého volného i pracovního času. Kupujete si do auta vonné stromečky, aby interiér vašeho vozu hezky provoněl? A už se vám stalo, že po rozbalení se na vás vyklubala příšerná vůně? Většina osvěžovačů do auta je zabalena tak, že nic neucítíte, takže vůni kupujete jen odhadem a co si budeme povídat, voňavé stromečky do auta často nejsou nic moc. A také ne každý má rád olejové difuséry, které se snadno vylijí do interiéru. Zkuste si vyrobit vlastní vůni do auta, která vás vyjde na minimum peněz.

Dřevěný voňavý kolíček

Osvěžovač vzduchu z kolíčku vás vyjde na pár korun a hotový je za chvilku. Budete k tomu potřebovat jen dřevěný kolíček na prádlo a aromatický olejíček s vaší oblíbenou vůní a proužek tvrdého kartonu.

Na kolíček nalepte proužek tvrdšího kartonu, ten potřete aromatickým olejem a připevněte do auta na místo, které vám vyhovuje, nejlépe do některé z větracích mřížek. Cirkulující vzduch vám vůni roznese po celém autě.
Místo proužku tvrdého kartonu můžete na kolíček připevnit malou vlněnou bambulku. Tu stačí olejíčkem pokapat.
Další variantou je samotný kolíček, který ponoříte do sklenice s vodou, do které jste dali pár kapek vonného oleje. Kolíček nechejte pár hodin ve vodě, aby nasákl vůni.
Když přestane vonět, celou operaci stačí jen zopakovat.

Káva, skořice, citrusy

Auto si můžete také provonět kávou, skořicí, nebo citrusovou kůrou. Pokud kupujete dětem oblíbené čokoládové vajíčko s překvapením, můžete obal využít k další variantě osvěžovače vzduchu. Do jedné půlky obalu dejte zrnka kávy, nebo i čerstvě namletou kávu, skořici, kůru z citrónu či pomeranče. Vajíčko složte dohromady a do horní části udělejte pár otvorů. Dvěma otvory protáhněte šňůrku na zavěšení. Pak už stačí vajíčko jen pověsit na vybrané místo. Po vyprchání jednoduše vyměníte náplň.

Mýdlo a vonné svíčky

Auto vám může provonět i mýdlo nebo vonné svíčky. Ty můžete zavěsit do auta buď celé, nebo je nahrubo nastrouhejte a přesypte do plátěného sáčku. Sáček umístěte na libovolné místo. Po vyprchání vůně jednoduše náplň sáčku vyměníte.

Hodnocení Vyrobte si doma skvělý osvěžovač vzduchu do auta

Ohodnoťe náš článek Vyrobte si doma skvělý osvěžovač vzduchu do auta. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Podobné články k Vyrobte si doma skvělý osvěžovač vzduchu do auta

Další články s tématikou nákupního rádce:

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS