.

Sháníte český návod k vysavači Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD?

Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD – český návod

Předtím, než uvedete vysavač Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD

Pokud se nám nepodaří český návod Shop-Vac MICRO 10 HAND HELDdohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD – informace

  • český návod k výrobku Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Shopvac Vysavače
  • Barva: Černá
  • Druh: klasické
  • Napájení: #EANF#
  • Cena Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD: 1 409 Kč

Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD základní info
nejlepší cena

Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD
Parametry Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD
Obchody s produktem Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD

Technické parametry: Příkon: 1100 W Objem nádrže: 10 l Podtlak: 1725 kPa Proud vzduchu: 2,6 m³/min Sací výkon: 220 W Všeobecné vlastnosti: Lehký, přenosný vysavač na vysávání suchého a mokrého odpadu. 10 litrová plastová nádrž z kvalitního a odolného materiálu. Užitnou hodnotu zvyšuje sklápěcí madlo, kvalitní materiály a držák na zeď. Balení obsahuje: hadice 1,2 m, průměr 32 mm. Hubice na úzké prostory. Štěrbinová hubice. Pytel na odpad. Molitanový pěnový filtr. Závěsná konzole na zeď.

Recenze Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD

Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD manuál

Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD uživatelská příručka

Shop-Vac MICRO 10 HAND HELD pdf

Technické parametry: Příkon: 1100 W Objem nádrže: 10 l Podtlak: 1725 kPa Proud vzduchu: 2,6 m³/min Sací výkon: 220 W Všeobecné vlastnosti:... celá specifikaceTechnické parametry: Příkon: 1100 W Objem nádrže: 10 l Podtlak: 1725 kPa Proud vzduchu: 2,6 m³/min Sací výkon: 220 W Všeobecné vlastnosti: Lehký, přenosný vysavač na vysávání suchého a mokrého odpadu. 10 litrová plastová nádrž z kvalitního a odolného materiálu. Užitnou hodnotu zvyšuje sklápěcí madlo, kvalitní materiály a držák na zeď. Balení obsahuje: hadice 1,2 m, průměr 32 mm. Hubice na úzké prostory. Štěrbinová hubice. Pytel na odpad. Molitanový pěnový filtr. Závěsná konzole na zeď.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS