Jak se zbavit zápachu z lednice

,
Jak se zbavit zápachu z lednice

Jak se zbavit zápachu z lednice, který je i po důkladném vyčištění stále patrný? Nemusíte kupovat drahé absorbéry nebo chemické přípravky, které ne vždy fungují tak, jak výrobce slibuje. Na zápach v lednici existují osvědčené domácí prostředky, které ho rychle zneutralizují.

Stelivo pro kočky je způsob, jak odstranit nepříjemný zápach z lednice

Silikonové stelivo pro kočky je ideálním pohlcovačem pachů z lednice. Proč? Především díky svým vysokým absorpčním vlastnostem. Charakteristická zrna s porézní strukturou jsou vyrobena z křemičitanu sodného, ​​který v této podobě velmi dobře pohlcuje jak vlhkost, tak nepříjemné (i velmi intenzivní) pachy v kuchyni .

Pokud tedy máte doma stelivo pro kočky, nasypte pár lžiček do misky a domácí absorbent dejte do lednice, nejlépe na snadno dostupné místo, například na dvířka nebo na horní polici.

Mletá káva – dokonalý pohlcovač pachů do lednice

Jak odstranit zápach z lednice, aniž byste museli kupovat vůně z drogerie? Stačí do lednice umístit malou misku čerstvě namleté ​​kávy, která má schopnost maskovat nepříjemné pachy. Velkou výhodou tohoto řešení je jeho přirozenost a ekologičnost, takže se nemusíte obávat škodlivého vlivu aroma na potravinářské výrobky. Nezapomeňte však obsah nádoby pravidelně (nejlépe obden) vyměňovat, protože káva rychle zvětrává a ztrácí své vlastnosti.

Jablko a hřebíček aneb jak odstranit zápach z lednice?

Málokdo ví, že jablko v kombinaci s hřebíčkem může být velmi dobrým prostředkem, jak se rychle vypořádat s problémem nepříjemného zápachu v lednici. A i když toto řešení může znít trochu zvláštně, ve skutečnosti má mnoho příznivců, kteří oceňují jeho vysokou účinnost. Jak vyrobit ovocný osvěžovač vzduchu? Stačí jablko rozpůlit, zapíchnout pár hřebíčků a umístit na horní nebo spodní polici. Pamatujte však, že takový pohlcovač pachů z ledničky má omezenou životnost, takže je potřeba jej kontrolovat.

Co pohlcuje pachy v lednici? Citrón!

Pokud přemýšlíte, jak se zbavit zápachu z lednice, určitě vyzkoušejte citron. Toto kyselé a zdravé ovoce má mnoho překvapivých vlastností, včetně:

  • pohlcuje nepříjemné pachy, díky čemuž je přirozeným osvěžovačem vzduchu
  • má antibakteriální a dezinfekční vlastnosti, takže je ideální pro čištění dřevěných prkének
  • odstraňuje zabarvení způsobené kávou nebo čajem
  • dokonale si poradí s usazeninami mýdla a vodního kamene, proto se vyplatí jej používat k čištění koupelnových baterií

Chcete-li vytvořit přírodní a ekologický pohlcovač pachů do chladničky s osvěžujícím aroma, stačí rozpůlit citron a umístit jej na snadno dostupné místo, například na spodní polici.

Skořice pomůže odstranit zápach z lednice

Co ještě pohlcuje pachy v lednici? Skořice! Má dokonce protiplísňové a antibakteriální vlastnosti, ale má také vysoké parametry, které maskují nepříjemné aroma. Tyčinka skořice rozlomená napůl může být velmi příjemným způsobem, jak se zbavit ošklivého a štiplavého zápachu z lednice.

Chladnička je místem, kde se velmi rychle hromadí nepříjemné pachy. Zkažené jídlo, intenzivní vůně uzenin nebo směs mnoha různých potravin někdy způsobí, že i po zavření dvířek se kuchyní táhne charakteristický zápach. Pokud tedy přemýšlíte, jak se zbavit zápachu z lednice, aniž byste museli používat chemikálie, zvažte použití přírodních a ověřených metod, které vám pomohou udržet ji déle čerstvou.

Nejoblíbenější lednice:

LG GBP62PZNBC

Amica KGCR 387100 B

Beko CSA270M31WN

Samsung RB36T675CSA

Hodnocení Jak se zbavit zápachu z lednice

Ohodnoťe náš článek Jak se zbavit zápachu z lednice. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Podobné články k Jak se zbavit zápachu z lednice

Další články s tématikou nákupního rádce:

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS