.

Kávovary na cesty 2019: na dovolenou s dobrou kávou

Kávovary na cesty 2019: na dovolenou s dobrou kávou

Káva je velmi oblíbený nápoj, někteří si šálek této pochoutky dopřávají i několikrát denně. Její vůni se často nedá odolat. Vynikající kávu si nemusíte dopřát jen doma nebo v kavárně, ale i na cestách. Všechny milovníky kávy bezesporu potěší fakt, že s cestovními kávovary si lahodnou kávu připravíte opravdu kdekoliv a kdykoliv. Značka Handpresso před 11 lety objevila díru na trhu a začala prodávat kávovary určené do automobilů i pro ty, kteří cestují s batohem na zádech.

Kávovary Handpresso

Cestovní kávovary Handpresso jsou vhodné pro všechny, kteří tráví hodně času v přírodě nebo za volantem. Vzhledem ke své nízké hmotnosti a malým rozměrům se vejde i do toho nejmenšího batůžku. Handpresso kávovary vám umožní připravit si espresso skutečně kdekoliv a kdykoliv vás napadne. Jsou inovativní, přenosné, jednoduše ovladatelné. Espresso připravíte pomocí tlaku, který sami vyvinete pumpičkou v rukojeti. Na přístroji nastavíte tlak 16 bar, vlijete horkou vodu a vložíte ESE pod či mletou kávu do speciálního sítka. Díky nástavci pro využití ESE podu a speciálnímu sítku si můžete vybrat jakýkoliv druh vaší oblíbené kávy.

ESE tablety

ESE tablety, nebo také ESE pody jsou kulaté polštářky, ve kterých je namletá káva na jednu porci espressa. Káva je v polštářcích jemně stlačena a vakuově zabalena. Díky vakuovému balení má káva vždy silné aroma čerstvě namleté kávy.

Videozáznam přípravy kávy

Nejprodávanější cestovní kávovary

Handpresso Wild Hybrid ruční kávovar – Handpresso Wild Hybrid dávají svému majiteli naprosto volnou ruku ve výběru kávy. Díky nástavci pro využití ESE podu a speciálnímu sítku si můžete vybrat a pro přípravu espressa se dá použít i jakákoliv mletá káva. Způsob použití už je pak stejný pro oba kávovary. Kávovar Handpresso Wild Hybrid uchopte oběma rukama a natlakujte pomocí rukojeti – jako u pumpičky na kolo. Tlak sledujte na malém barometru. Jakmile se dostanete do zeleného pole – je kávovar správně natlakován – 16 barů. Odšroubujte sítko a do malého zásobníku (50 ml) nalijte horkou vodu. Vložte do středu jeden ESE pod nebo sítko s mletou kávou, která se doporučuje utlačit pěchovadlem, a opět zašroubujte. Otočte kávovar zásobníkem na vodu nahoru a přiložte šálek. Stisknutím knoflíku pak uvolníte tlak, který propresuje horkou vodu přes kávový pod nebo upěchovanou kávu. Můžete sledovat, jak espresso krásně natéká do šálku a tvoří pravou cremu.

RECENZE A OBHODY


Wacaco Nanopresso – Kávovar Wacaco Nanopresso připraví chutné espresso na cestách bez použití elektrické energie. Jednoduchým pumpováním dosáhnete tlak až 18 barů, což je dokonce více, než dosahují běžné automatické espresso kávovary. K přípravě Vám stačí káva, horká voda a trocha vlastní síly. Je postavený na nově patentovaném čerpacím systému, díky čemu je schopen dosáhnout s pomocí vašich rukou velmi vysoký tlak pro jedinečnou kvalitu extrakce kávy. Nanopresso pracuje nejlépe s jemně mletou kávou, která je pevně upěchována. Extrakce kávy pumpováním trvá zhruba 30 sekund, během prvních 8 stlačení se přístroj natlakuje a až následně dojde k extrakci kávy.

RECENZE A OBHODY

Kávovary na cesty lze zakoupit i v setu

Handpresso Outdoor SET Hybrid – Vše co potřebujete k přípravě dokonalé espressa kdekoli vás napadne, to je Handpresso Outdoor SET Hybrid. Designová černá brašna Handpresso Outdoor SET obsahuje mimo kávovar Wild ESE také příslušenství, s kterým je příprava oblíbené kávy opravdu snadná. Co všěchno obsahuje Handpresso Outdoor SET: kávovar Handpresso Wild Hybrid, 4 průhledné nerozbitné šálky na espresso, termosku na horkou vodu, která udrží vodu optimálně horkou až 3 hodiny, černý logovaný látkový ubrousek, síťované kapsy pro uložení ESE podů.

RECENZE A OBHODY

Kávovary do auta

Nevzdávejte se dobré kávy ani při cestování autem. Svůj oblíbený šálek kávy si můžete vychutnat i při cestě na dovolenou aniž byste zastavovali u čerpacích stanic či motorestů a platili za kávu. Kávovary do auta jsou vybaveny přípojkou do 12V zapalovače, díky které ohřejete vodu přímo v kávovaru. Nepotřebujete tak termosky či jiné ohřívače.

Handpresso Auto Hybrid – cestovní kávovar, díky kterému si můžete oblíbené espresso dopřát při každém výletu autem. Kávovar je vybaven koncovkou do klasické 12 V zásuvky na zapalovač, proto nepotřebujete ani horkou vodu. Kávovar obsahuje 2 zaměnitelné nástavce, díky kterým můžete pro přípravu espressa využít jak tzv. ESE pody, tak i mletou kávu vlastního výběru.Součástí balení je také malý hadřík a sklenička s odměrkou pro správné množství vody. Postup je velice snadný: kávovar zapojte do zapalovače v autě. Odšroubujte víčko, nalijte studenou vodu, vložte mletou upěchovanou kávu v sítku, či E.S.E. pod a víčko opět zašroubujte. Zmáčknete tlačítko ON – spustíte tím proces nahřívání a tlakování kávovaru. Za cca 3 minuty uslyšíte 3 pípnutí. Odpojte kabel. Trysku nasměrujte do šálku, stisknete tlačítko se symbolem šálku a sledujte přípravu espressa. Kávovar zastavte stisknutím tlačítka STOP.

RECENZE A OBHODY

Videozáznam přípravy kávy

Hodnocení Kávovary na cesty 2019: na dovolenou s dobrou kávou

Ohodnoťe náš článek Kávovary na cesty 2019: na dovolenou s dobrou kávou. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Podobné články k Kávovary na cesty 2019: na dovolenou s dobrou kávou

Další články s tématikou nákupního rádce:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS