Jak funguje fotopast

Jak funguje fotopast

Hodí se na chatu, velkou zahradu, ale i na další místa, která je zapotřebí velmi pečlivě střežit. Otázku bezpečnosti jednoduše nesmíme podcenit, jinak hrozí, že návštěva lupičů  nebude už jenom teoretickou možností. Ideální je kombinace více různých prvků ochrany, plot nebo zámek jsou pro mnoho zlodějů snadnou překážkou, která je pozdrží jen na několik vteřin. Nebylo by lepší tuto nezvanou návštěvu usvědčit pomocí fotografie nebo krátkého videa? Důkazy jsou králem, pokud jde o samotné vyšetřování zločinu a jednoduše se bez nich neobejdete. Pokud je máte v ruce, nepůjde už o souboj dvou hodně rozdílných tvrzení.

Jednoduché nastavení je zde samozřejmostí

Jde o moderní elektroniku, která se přizpůsobí každé situaci. Díky pohybovému čidlu se dá do pohybu a bude zaznamenávat každý detail. Pokud se ptáte, jak funguje fotopast, princip je tedy vlastně jednoduchý. Podobně jako jiná kamera! Jen bude neustále ve střehu. Ať už přijde člověk nebo lesní zvěř, nezvaní hosté budou záhy zaznamenáni i ve Full HD rozlišení. Každý záznam se uloží na integrovanou SD kartu, výhodou je také neviditelný přísvit, jenž platí za neocenitelný doprovod vyšetřovatelů hlavně během nočních hodin. Dokáže být ve střehu dlouhé hodiny a čekat, než někdo přijde. Můžete s ní monitorovat i pohyb lesní zvěře, takže je skvělým společníkem pro myslivce.

Fotopast lze ovládat i dálkově

Propojit si zařízení s mobilním telefonem a stáhnout si fotky nebo videa hned poté, co se vytvoří? Jistě, i to je v dnešní době snadno možné. PIR čidlo dosáhne až do dvaadvaceti metrů, takže záznamu neunikne ani lesní zvěř, která se jinak chová maximálně obezřetně. Pokud vás tato tématika zaujala, není nic snadnějšího, než si prohlédnout bližší informace nebo také fotografie jednotlivých modelů na cel-tec.cz!

Hodnocení Jak funguje fotopast

Ohodnoťe náš článek Jak funguje fotopast. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasování, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Podobné články k Jak funguje fotopast

Další články s tématikou nákupního rádce:

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS