.

Apple odhalil nový Ipad. Výbavou nepřekvapí, ale šokuje cenou.

Levný iPad od Apple se vyrovná počítačům

V úterý byl společností Apple odhalen nový iPad. Výbavou nepřekvapí, ale šokuje cenou. Půjde o vůbec nejlevnější tablet v nabídce Applu. Apple chce cílit především na studenty, kteří se v dnešní době již bez počítače neobejdou.

Nový Ipad 2018 parametry

Nový iPad nabízí 9,7palcový Retina displej, podporu Apple pera, dva fotoaparáty, procesor A10 Fusion s 64bitovou architekturou, wi-fi a LTE připojení, a to v kapacitách 32 a 128 GB. Tablet bude vybaven i oleofobní vrstvou, díky které nebudou na tabletu otisky prstů.

Nový Ipad 2018 představení

Greg Joswiak, který se v Apple stará o marketing operačního systému, představil nový iPad jako přímého konkurenta počítačů. Nový tablet je nejen mobilní, ale intuitivní, aby se dal ovládat dotykem, klávesnicí i tužkou. Právě Apple tužka byla doménou dražších modelů. Díky tomu je nový iPad všestranným pomocníkem. Je to počítač i papírový zápisník dohromady. Můžete si v něm zapisovat, malovat vodovkami, podepisovat smlouvu. Navíc s bezprostřední odezvou a přesností do posledního pixelu.

Nový Ipad 2018 cena a distribuce

Nový Ipad 2018 se bude prodávat od 299 USD (6200 Kč), půjde tak o nejlevnější tablet od Apple. Přitom ještě loni stál základní 32GB model s wi-fi 11 tisíc korun. Datum distribuce v České republice zatím není známo

Nový Ipad 2018 fotky

Fotografie nového Apple Ipadu 2018

Tablety ve slevě

Nový Ipad 2018 videa

Videa v angličtině

Ohodnoťte článek o Apple Ipadu 2018

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasování, průměr: 5,00 z 5)

Loading...

Další články nákupního rádce

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS